Telefonické konzultace na: 48 516 36 14

Několik slov o nás

Společnost NIELSEN – odborné překlady, s.r.o., vznikla v roce 2003

a již více než 15 let působí na českém i mezinárodním trhu. Od svého založení se specializujeme na odborné překlady zejména pro právnické osoby. Díky tomu, že našimi klienty jsou také významné nadnárodní společnosti, provádíme překlady i pro zahraniční mateřské koncerny lokálních společností. Naše služby tak využívají též společnosti v Německu, Rakousku, Velké Británii, Itálii, Španělsku, Polsku, Švýcarsku a ostatních evropských zemích, kde sídlí mateřské společnosti českých pobočných závodů. Tyto firmy si nás vybraly jako dodavatele překladů nejen z důvodu podstatně nižších nákladů, než jaké jsou obecně v západní Evropě, ale také pro náš profesionální přístup, rychlost a kvalitu zpracování našich překladů a v neposlední řadě i pro naše rozsáhlé zkušenosti z řady mezinárodních překladatelských projektů.

Naše vize

NIELSEN se profiluje jako nízkonákladový dodavatel překladatelských služeb pro významné společnosti z oblasti průmyslu, obchodu, logistiky a dalších

komerčních služeb. Protože naše ceny patří k nejnižším v regionu při vysoké kvalitě a rychlosti dodání, pracujeme pro řadu regionálních průmyslových podniků a obchodních firem. Na trhu překladatelských služeb se odlišujeme zaměřením na oblast výrobní, technickou, ekonomickou, obchodní a personálně-právní. Orientujeme se na poskytování profesionálních služeb firemním klientům, k jejichž potřebám a požadavkům přistupujeme vždy individuálně.

Náskok díky nejmodernějším technologiím

Jako specializovaný dodavatel nízkonákladových překladů se nezabýváme výukou jazyků, která s překlady nijak nesouvisí.

Plně se soustřeďujeme na komplexní DMS (document management system). Kromě standardních softwarových nástrojů (Microsoft Office) využíváme pro proces zrychlení a zlevnění našich překladů produkty společnosti TRADOS, která je absolutní špičkou v oblasti počítačem podporovaného překladu (CAT) a profesionálové používají produkty právě této společnosti.

Více

Dokumenty realizujeme 1:1

  • 100 % zachování původního formátu je pro nás samozřejmostí nejen u editovatelných formátů (doc, xls, ppt atd.), ale rovněž u formátů

    needitovatelných (zejména pdf), které přepracováváme do editovatelné podoby pomocí softwaru pro optické rozpoznávání znaků (OCR) a po překladu dodáváme klientovi rovněž jako kompletně editovatelný dokument se 100% zachováním vizuální podoby vůči originálu.


    Více
  • Zajišťujeme také zpracování rozsáhlé dokumentace dle zásad projektového řízení. Na začátku našeho workflow je tak například

    několik německých manuálů, které jsme obdrželi pouze v pdf podobě, přepracovali se 100% zachováním grafiky, přeložili do českého jazyka a zajistili jejich barevný tisk a distribuci v požadovaném počtu kusů až na klientem zadané místo určení.


    Více