Telefonické konzultace na: 48 516 36 14

Online poptávka

Chcete vědět, kolik by stál překlad konkrétního dokumentu?

Využijte poptávkový formulář vlevo. Pokud máte soubory v editovatelné podobě (Word, Excel, PowerPoint atp.), je to ideální varianta. Žádný problém není ani formát pdf, převedeme jej do editovatelné podoby. Máte-li máte dokumenty jen v listinné podobě, zašlete je jako sken v pdf, popř. faxem na 485 163 614 nebo, pokud jde větší množství stránek (manuál, dokumentace apod.), je vhodné je zaslat doporučenou poštou nebo dodat osobně.

Vaše dokumenty bleskově analyzujeme, se strojovou přesností zjistíme případné opakující se části a dle toho doporučíme aplikaci CAT nástrojů, které šetří Vaše náklady a čas. Přesnou cenovou kalkulaci s návrhem způsobu zpracování od nás obdržíte do 5-10 minut u běžných textů, do 30-40 minut u rozsáhlejších či na zpracování náročnějších dokumentů.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PŘEKLADU

Pokud nechcete vyplňovat tento formulář, stačí zaslat soubory e-mailem na adresu liberec@niels.cz, do předmětu napsat Poptávka a do zprávy uvést cílový jazyk překladu a požadovaný termín dodání. Obratem Vám zašleme přesnou cenovou kalkulaci.

Kontaktní osoba:

Jméno: 
*
Příjmení: 
*
Firma: 
*
Telefon: 
*
E-mail: 
*

Překlad:

Z jazyka: 
Do jazyka: 
Se soudním ověřením  

Požadovaný termín dodání:  

Datum, popř. hodina: Upřesňující informace: